Biłgoraj: Uczniowie Leśnika mistrzami województwa w halówce

  • 31.12.2019, 09:06
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie Leśnika mistrzami województwa w halówce Fot. ZSL Biłgoraj
Konkurencja była silna, ale oni byli najlepsi. Reprezentacja Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju wygrała Mistrzostwa Województwa Szkół Rolniczych i Średnich w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Zawody odbyły się w połowie grudnia w Potoczku (powiat janowski). Wzięły w nich udział reprezentacje dziewięciu szkół z Lubelszczyzny. Swoje ekipy wystawiły placówki z Potoczka, Pszczelej Woli, Siennicy Różanej, Kijan, Nałęczowa, Jabłonia, Piotrowic, Różańca i Biłgoraja.

Złotą drużynę ZSL w Biłgoraju stanowili: Piotr Dubel, Krzysztof Torba, Patryk Zbroniec, Hubert Kiszka, Norbert Swatowski, Paweł Papierz, Kacper Macko, Dawid Byra i Bartłomiej Kusy. Trenerem ekipy jest Piotr Demucha.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe