Nowa Kronika Tygodnia już jest gotowa

  • 10.12.2018, 19:15
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już jest gotowa
Jutro jest wtorek, a to oznacza, że czeka na Was nowe wydanie Kroniki Tygodnia, w którym jak co tydzień znajdziecie bardzo wiele ciekawych tematów i mnóstwo artykułów do przeczytania o tym, co najważniejszego dzieje się w naszym regionie.

>>>> Od 1 stycznia 2019 roku płaca minimalna w naszym kraju wzrośnie.  Ale szykują się też w Nowym Roku duże podwyżki. Za co zapłacimy więcej?

>>>> Pracownicy administracyjni sądów, protokolanci i asystenci sędziów – w ramach nieformalnego protestu – poszli na zwolnienia lekarskie. W Sądzie Okręgowym w Zamościu trzeba było odwołać posiedzenia

>>>> Oblali 27-latka benzyną i podpalili. Przeżył, ale został oszpecony na całe życie. Od swoich oprawców domaga się przed sądem 500 tys. zł tytułem zadośćuczynienia i odszkodowania.

>>>> Królowa jest tylko jedna, a jest nią pochodząca z Korczowa k. Biłgoraja Dominika Grabias. Piękna osiemnastolatka zdobyła tytuł Queen of Poland 2018!

>>>> Dzik upolowany w Turkowicach okazał się być zakażony wirusem afrykańskiego pomoru świń. Na baczności muszą mieć się hodowcy z gmin Werbkowice, Tyszowce i Łaszczów.

>>>> Zlikwidowano bezpośrednie połączenie kolejowe Hrubieszowa z Krakowem, Wrocławiem i Szczecinem. Od 9 grudnia pociąg zawiezie pasażerów do Rzeszowa. Co teraz?

>>>> Sąd nie zgodził się na warunkowe umorzenie postępowania karnego przeciwko 29-letniemu Łukaszowi W. z Zamościa oskarżonemu o publiczne propagowanie faszyzmu.

>>>> Nasi Mikołaje dostali od Państwa mnóstwo listów. Wszystkie były piękne, dlatego trudno im było wybrać te "naj". I choć deklarowali, że każdy ufunduje jeden prezent, to niektórzy zdecydowali się wybrać po kilka osób.

>>>> Mamy nadzieję, że obeszło się bez zawałów i najgorsze co mogło być efektem meczu Padwy z rezerwami Orlenu Wisły to złamany nos Szymona Fugiela.

To tylko część tematów z tego numeru. Chcecie wiedzieć, o czym jeszcze piszemy? Kupcie Kronikę Tygodnia w wersji papierowej albo e-wydanie.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe