Tereszpol: Literacki turniej wiedzy. Kto wygrał?

  • 03.12.2018, 09:00 (aktualizacja 03.12.2018, 09:03)
  • ak
Tereszpol: Literacki turniej wiedzy. Kto wygrał? Fot. Organizatorzy
Uczniowie klas IV-VI Zespołu Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie wzięli udział w literackim turnieju wiedzy.

Konkurs został przeprowadzony na takich zasadach, jak telewizyjny turniej "Jeden z dziesięciu". Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące lektur i z wiedzy ogólnej o literaturze. 

Wygrał zespół, którego kapitanem była Aleksandra Szeptuch, a razem z nią na pytania odpowiadały Zuzanna Mazurek i Maja Furlepa. Drugie miejsce zajęła drużyna w składzie: Karina Gozdecka (kapitan), Paweł Pieczykolan, Gabriela Kimak, zaś na trzecim znaleźli się: Natalia Szponar (kapitan), Jolanta Pieczykolan, Mikołaj Róg.

Turniej zorganizowała Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe