Grupa ''Adopcje-Zamość''. Już od 2 lat szukają szczęśliwych domów dla zwierzaków

  • 27.11.2018, 11:51 (aktualizacja 27.11.2018, 12:25)
  • bw
Grupa ''Adopcje-Zamość''. Już od 2 lat szukają szczęśliwych domów dla zwierzaków Grupa ''Adopcje-Zamość''
Zima to trudny czas także dla bezdomnych zwierząt. Na szczęście coraz więcej jest ludzi, którzy pomagają zwierzakom znaleźć szczęśliwy dom, tworząc grupy i stowarzyszenia adopcyjne. Jedną z takich grup jest strona ''Adopcje-Zamość''. Miłośnicy zwierząt szukają szczęśliwych domów dla zwierzaków z Zamościa, ale nie tylko. Karmią, leczą i dbają o to, by trafiły w dobre ręce.

Grupę ''Adopcje-Zamość'' tworzy 6 kobiet, które połączyła miłość do zwierząt. Strona Facebookowa, za pośrednictwem której można skontaktować się z grupą, powstała we wrześniu 2016 roku, rozwijając się do 2600 polubień. Grupa miłośników zwierząt pomaga potrzebującym zwierzakom z okolicy Zamościa. Pod ich opieką obecnie jest 16 psów i 10 kotów.

- Naszym celem jest poprawa życia zwierząt na terenie miasta Zamość i okolic, uświadamianie społeczeństwa o odpowiedzialności za swoje zwierzęta i o konieczności kastracji zwierząt. Naszym marzeniem jest, by nasze miasto dołączyło do projektu bezpłatnych kastracji zwierząt. To koszt 150 zł i zapobiega bezdomności, a wiemy ile kosztuje miasto utrzymanie schroniska dla zwierząt - podkreśla 

Jak podkreślają twórcy grupy, kluczową rolę odgrywają domy tymczasowe, to najważniejszy element całej adopcji. To dom tymczasowy dokonuje przemiany często brudnego, wycofanego, chorego psa/kota w pogodne, piękne zwierze.

- Leczymy, dbamy i szukamy najlepszych domów dla naszych podopiecznych. Możemy się pochwalić dużą liczbą szczęśliwie adoptowanych zwierzaków na terenie całej Polski - podkreśla Aleksandra Adamowicz z grupy ''Adopcje-Zamość''.

By poznać szczegóły i skontaktować się z grupą ''Adopcje-Zamość'' KLIKNIJ!

bw

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe