Centrum Medyczne Orzeszkowej 28

  • 27.11.2018, 11:04
  • bw
Centrum Medyczne Orzeszkowej 28
Przychodnia Centrum Medyczne znajduje się przy ulicy Orzeszkowej 28 w Zamościu. Rozpoczęła swoją działalność na początku 2018 roku. Lekarze przyjmują pacjentów codziennie w dni robocze od godz. 8 do 18, a w soboty od 10 do 14 w zależności od zapotrzebowania na konsultacje specjalistyczne.

W przychodni przyjmują lekarze wielu specjalności, m.in: lekarze rodzinni, pediatra, pulmonolog, diabetolog, gastrolog, neurochirurg, reumatolog, wśród nich czołowi wykładowcy z Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i znani lekarze z Zamościa. W Centrum Zdrowia przyjmują m.in. prof. dr hab. n. med. Radosław Rola z Kliniki Neurochirurgii w Lublinie i dr Paweł Dudek – reumatolog z Kliniki Reumatologii UM w Lublinie – cenieni specjaliści w swoich dziedzinach. 

 – Pomysł na rozpoczęcie działalności był spontaniczny. Razem z żoną stwierdziliśmy, że nowe miejsce z profesjonalną opieką na wysokim poziomie jest w Zamościu potrzebne. Początki działalności przychodni były trudne, jak w każdym nowym przedsiębiorstwie, ale daliśmy radę dzięki mojemu wspaniałemu personelowi, który wykazał się dużym zaangażowaniem – podkreśla Piotr Czyż, właściciel Centrum Medycznego. 

Przychodnia angażuje się w programy prozdrowotne dotyczące profilaktyki zdrowia. Centrum Medyczne ściśle współpracuje z Kliniką Reumatologii w Lublinie w programie "Wczesnego wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów" dzięki czemu pacjenci mają możliwość skorzystania z szybkiej diagnostyki do 4 tygodni włącznie z hospitalizacją w Klinice. Przychodnia prowadzi także własne programy prozdrowotne, w tym organizowała tydzień onkologiczny. Pacjenci mogli skorzystać z badań przesiewowych dotyczących markerów nowotworowych i z bezpłatnych konsultacji. 

W planach jest rozbudowa przychodni o oddział chirurgii urazowo-ortopedycznej dziecięcej  z salami hybrydowymi i poszerzanie oferty Centrum Medycznego. 

bw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 3.12.2018, 04:34
najlepsza przychodnia w mieście polecam serdecznie
Kola
Kola 3.12.2018, 04:31
Wspaniala przychodnia polecam wszystkim
AlBundy
AlBundy 27.11.2018, 19:27
Aby się rozwijać i zdobywać laury trzeba najpierw trochę nauczyć się etyki zawodu i biznesu a następnie godnie wynagradzać pracowników.

Pozostałe