Szkoła w Józefowie wygrała konkurs "Moda na odblaski" (ZDJĘCIA, FILM)

  • 25.11.2018, 14:20
  • ak
Szkoła w Józefowie wygrała konkurs "Moda na odblaski" (ZDJĘCIA, FILM) Fot. KPP Biłgoraj
Poziom był bardzo wysoki, wszystkie stroje starannie przygotowane, bardzo ciekawe, a przede wszystkim... świecące. Wybór zwycięzców konkursie "Moda na odblaski" nie był łatwy. Ostatecznie pierwsze miejsce w obu kategoriach wiekowych zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Józefowie.

Powiatowy etap konkursu odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju w piątek (23 listopada). Wystartowało w nim  pięć szkół podstawowych z powiatu biłgorajskiego: SP nr 1 w Biłgoraju, SP w Turobinie, SP w Józefowie, SP w Babicach, SP w Majdanie Nepryskim.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, prezentując pokaz odblaskowej mody na wiosnę i jesień. Oceniało ich jury, w którym zasiedli policjanci, a także Michał Kotul, reprezentujący Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Biłgorajski.

Zdecydowano, że na początku grudnia na finał wojewódzki do Lublina pojadą dwa składy ze szkoły w Józefowie. Reprezentanci wszystkich szkół dostali pamiątkowe dyplomy, puchary, kamizelki odblaskowe i odblaski.

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe