Jest nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 12.11.2018, 20:30 (aktualizacja 13.11.2018, 05:14)
  • Kronika Tygodnia
Jest nowy numer Kroniki Tygodnia
Dzisiaj większość Polaków świętowała i odpoczywała, ale myśmy pracowali, abyście już jutro, we wtorek 13 listopada mogli kupić nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze?

>>>> Kochamy Cię niepodległa Polsko, czyli obszerna relacja z niedzielnego święta.

>>>> Policjanci wracają do zdrowia. Porozumienie związkowców z rządem zostało podpisane i część chorujących wcześniej policjantów zaczęła odzyskiwać zdrowie. Ilu wróciło już do służby? 

>>>> Rozpoczynamy II edycję naszego plebiscytu. Wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz produktom, ale też samorządom przyznany zostanie honorowy tytuł Perły Biznesu. 

>>>> Urodził się w Kołobrzegu, ale swoje życie związał z Zamościem. Zamojskie środowisko literackie z głębokim smutkiem przyjęło wiadomość o jego śmierci. Radek Kuśmierczuk miał 53 lata.

>>>> Prokuratura sprawdza, czy wójt gm. Trzeszczany przekroczył uprawnienia i polecił zakopać służbową koparką kościelne śmieci na parafialnej działce.

>>>> Obrady rad gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich będą transmitowane. Przed wyborcami nic się już nie ukryje...

>>>> Nowe centrum komunikacyjne Zamościa przy ul. Peowiaków (tzw. hub komunikacyjny) wygląda coraz bardziej okazale. Inwestycja pochłonie ponad 5,8 mln złotych i zostanie zakończona jeszcze w tym roku.

>>>> Krajobraz po wielkiej wojnie nie nastrajał do optymizmu. A jednak nasi przodkowie nie poddali się marazmowi i rozpaczy. Jak radzili sobie w niepodległej ojczyźnie?

>>>> Franciszek Szubert z Klemensowa to naprawdę znamienita postać. Tymczasem w oficjalnej biografii żołnierzy I Kompani Kadrowej jego biogram liczy zaledwie kilka zdań. Niesłusznie. My przybliżamy jego sylwetkę.

To jedynie część tematów. Więcej znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe