Te maluszki pilnie potrzebują domów

  • 5.11.2018, 15:00
  • ak
Te maluszki pilnie potrzebują domów Fot. Stowarzyszenie "Podaj Łapę"
Jakiś naprawdę zły człowiek się ich pozbył. Wyrzucił jak śmieci. Na szczęście zostały uratowane, mają tymczasowe schronienie, ale potrzebują domów na stałe. Kto przygarnie te maluszki?

Szczeniaczki mają około 5 tygodni. Umieją już same jeść. Zostały też zaszczepione i odrobaczone, bo zajęli się nimi członkowie stowarzyszenia "Podaj łapę" z Biłgoraja. Trzy suczki i piesek mieszkają w tymczasowym domu niedaleko Zwierzyńca, ale potrzebują opiekunów na stałe.

W sprawie adopcji należy telefonować pod nr: 574 388 881 i 536 092 469

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chris Barry
Chris Barry 12.01.2019, 02:54
Oferujemy przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i efektywnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy także indywidualną pożyczkę , pożyczka prywatna, pożyczka spłaty zadłużenia.

Przegląd pożyczek:

Obecnie pożyczki wahają się od 1 000,00 EUR do 10 milionów EUR; maksymalny okres dojrzewania wynosi 20 lat *
Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych *
Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji *
Wieloletni klienci z nieskazitelnym rekordem spłaty kwalifikują się do kolejnych obniżek stóp procentowych i jeszcze szybszego przetwarzania pożyczek *

Zainteresowane osoby są upoważnione do skontaktowania się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

Przewiduj szybkiej reakcji.

Dzięki
Chris Barry Finance Inc.
Kvithyll Frank
Kvithyll Frank 30.11.2018, 13:29
Czy masz jakieś trudności finansowe? JEŚLI TAK! Skontaktuj się z Kvithyll Finance and Mortgages Limited® Dla małych i dużych pożyczek. Oferujemy wszystkie rodzaje usług pożyczkowych, aby zaspokoić Twoje potrzeby finansowe, takie jak Pożyczka Indywidualna, Pożyczka Konsolidacyjna, Venture Capital, Pożyczka Biznesowa, Kredyt na Edukację, Pożyczka Domowa przy niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail: [email protected] Twoja satysfakcja i sukces finansowy to nasz cel, a Twoja współpraca z nami będzie dobrym doświadczeniem. WhatsApp: +17816567138 kredyt jest otwarty dla wszystkich bez względu na narodowość.

E-mail: [email protected]
Katarzyna Rycak
Katarzyna Rycak 5.11.2018, 20:15
Wezmę z chęcią jednego niestety
Dora
Dora 5.11.2018, 16:48
Mam nadzieję że znajdą swoje domki. A los ukarze człowieka, który je wyrzucił !!!

Pozostałe