Zamość, Biłgoraj: Wolność Nasza - wyjątkowy koncert na 100-lecie niepodległości

  • 03.11.2018, 07:00 (aktualizacja 06.11.2018, 14:02)
  • ak
Zamość, Biłgoraj: Wolność Nasza - wyjątkowy koncert na 100-lecie niepodległości
W piątek (9 listopada) w Zamościu, a w niedzielę (11 listopada) w Biłgoraju będzie można wziąć udział w wyjątkowym koncercie przygotowanym w związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Podczas koncertu zaśpiewa Katarzyna Groniec, a także wokaliści: Franciszek Barnowski, Aleksandra Czastkiewicz, Kinda Dziduch, Kasia Figura, Piotr Hołowiński, Dominika Kapuśniak, Ewelina Komosa, Diana Kotuła, Elwira Kuczyńska, Michalina Lipińska, Julia Majer, Sławomir Niemiec, Magdalena Palinka, Kaja Peć, Mariusz Polowy, Maja Rębisz, Adriana Różańska, Dariusz Rubin, Kornelia Rudy, Magdalena Sałamacha, Magdalena Stopa, Joanna Szwara i Ewa Zwolińska.

Zagrają natomiast muzycy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego oraz: Jarosław Kloc, Sławomir Niemiec, Magdalena Sałamacha i Piotr Stopa, a w sekcji rytmicznej: Krzysztof Stopa, Andrzej Fil, Iaroslav Sambulskyi.

Za scenariusz, reżyserię i opracowanie muzyczne odpowiada Wiesław Pieregorólka.

Koncert w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się w piątek, 9 listopada o godz. 19. Bezpłatne wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie będą wydawane w sekretariacie ZDK w środę (7 listopada) w godz. 8-16.

Natomiast w hali widowiskowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju artyści zaprezentują się w niedzielę o godz. 18. Wstęp jest wolny.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe