Zamość: Anna Stopyra honorowym profesorem oświaty

  • 25.10.2018, 12:30 (aktualizacja 27.10.2018, 07:43)
  • ak
Zamość: Anna Stopyra honorowym profesorem oświaty
Dwadzieścia pięć osób dołączyło w tym roku do grona Profesorów Oświaty. W tej grupie jest czworo pedagogów z Lubelszczyzny, a wśród nich Anna Stopyra, nauczycielka biologii w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącycm im. Unii Europejskiej i III LO im. Cyprana Kamila Norwida.

Tytuły honorowe Profesorów Oświaty są przyznawane od kilku lat przez szefową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wyróżnia się nimi nauczycieli, którzy przez lata pracy mogą poszczycić się osiągnięciami dydaktycznymi i wychowawczymi, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z innymi pedagogami. 

Jednym z 25 Profesorów Oświaty została Anna Stopyra, nauczycielka biologii z III LO i I SLO w Zamościu.

GRATULUJEMY!

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Niestety uczeń
Niestety uczeń 26.04.2020, 09:16
Ciekawy wybór, nie powiedziałbym, że jest to wzór wychowawcy czy nauczyciela młodych ludzi. Wystarczy podsłuchać jak odbywają się zajęcia.
Szczęśliwy uczeń
Szczęśliwy uczeń 26.05.2020, 21:41
Zajęcia odbywają się z dyscypliną i kulturą, czyli tak jak powinno być. Jeśli ktoś nie jest zaangażowany w naukę i nie jest systematyczny to nic dziwnego, że lekcje się nie podobają. Osobiście uważam że Pani Anna Stopyra jest wybitnym nauczycielem, wie jak ciekawie przekazać wiedzę i na jej lekcjach można nauczyć się nie tylko biologii ale i kultury osobistej, o której często zapominamy we współczesnych czasach.
ren
ren 26.10.2018, 18:34
Gratulacje pani Anno:)

Pozostałe