Janusz Rosłan czy Wojciech Gleń? W Biłgoraju będzie druga tura wyborów

  • 22.10.2018, 06:41 (aktualizacja 22.10.2018, 15:46)
  • ak
Janusz Rosłan czy Wojciech Gleń? W Biłgoraju będzie druga tura wyborów
To wciąż nieoficjalne i niepełne informacje, ale wszystko wskazuje na to, że w Biłgoraju za dwa tygodnie odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. Spotkają się w niej urzędujący burmistrz Janusz Rosłan i Wojciech Gleń, kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

Swoje informacje opieramy na danych z części obwodowych komisji wyborczych w Biłgoraju. Trudno w tej chwili jeszcze mówić o procentowym rozłożeniu głosów, ale jest niemal pewne, że w drugiej turze wyborów Janusz Rosłan, który rządził w Biłgoraju przez ostatnie 16 lat, będzie walczył o głosy mieszkańców miasta z przedsiębiorcą Wojciechem Gleniem, kandydatem bezpartyjnym, ale wystawionym przez KWW Prawo i Sprawiedliwość.

– Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swoje głosy. Proszę też, by to samo zrobili 4 listopada. Liczę, że poprą mnie również ci, którzy w tych wyborach wsparli innych kandydatów. Wszystkim obiecuję, że jeżeli wygram, będę tak jak dotychczas pracował dla dobra każdego z mieszkańców naszego miasta – powiedział nam przed kilkoma minutami Janusz Rosłan, burmistrz Biłgoraja.

Więcej o wynikach wyborów w mieście i gminach powiatu zamojskiego w najbliższym numerze Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mateusz
Mateusz 02.11.2018, 13:05
P. Rosłan działa dla dobra nielicznych czyli wiadomo dla kogo....Natomiast dla ludzi, którzy chcą pracować uczciwie, rozwijać się, tworzyć nowe miejsca pracy i mieszkać w tym mieście z całą pewnością jest ciągle na Nie i robi wszystko żeby utrudnić a nawet zabić pasję wśród młodych osób. Wiem, co mówię bo sam doświadczyłem. Trudno jest ludziom zrozumieć, że zmiana władzy, daje inne możliwości, przerywa pewne układy, że to nie jest wyrok i z pewnością nie będzie gorzej. Jestem przekonany, że wybór p. Rosłana jest krokiem wstecz .
marys125
marys125 02.11.2018, 21:47
Czy to co zrobił burmistrz Rosłan jest tylko dla nielicznych??Człowieku co Ty za bzdury pleciesz?? Zobacz co robi PIS w całym kraju, Jesteś młody to nie znasz życia i nie wiesz jak ono wygląda. PIS niszczy wszystko co tylko może, nie tworzy miejsc pracy, chyba tylko dla swoich. Masz posła PISu w Biłgoraju, kupił sobie prawko, bo mu wolno, kupują inżynierów za parę tysięcy w Rykach, Zamościu itd....Tego chcesz???Przejrzyj na oczy co się dzieje, Oczywiście że masz prawo pisać, ale pisz o faktach uczciwie. Może Ci się coś nie podobać. W całym kraju jest brak inwestorów, wycofują się z Polski. Często bywam na śląsku i w Zachodniopomorskim, jest tak samo, ale mniej inwestycji.
Kolega
Kolega 23.10.2018, 13:11
Pan J. Się pomylił, dla swojego dobra!!!
Będzie lepsza cena złomu
Będzie lepsza cena złomu 22.10.2018, 17:47
Lepiej żeby wygrał Wojtek Gleń.
Ja
Ja 22.10.2018, 07:09
Obłudna wypowiedź
Basia
Basia 22.10.2018, 20:34
Ze ten człowiek ośmiela sie mowić w jakimkolwiek kontekście o "dobru mieszkańców" ...?
Karol S.
Karol S. 22.10.2018, 07:03
A Błazen który?

Pozostałe