Zamość: PGK zadba o drogi zimą. Umowa podpisana

  • 21.10.2018, 08:00
  • ak
Zamość: PGK zadba o drogi zimą. Umowa podpisana Fot. pixabay.com
Zarząd Dróg Grodzkich wybrał firmę, która zimą będzie dbała o utrzymanie zamojskich ulic. Zajmie się tym Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej.

ZDG zleca miejskiej spółce zadanie zimowego utrzymania dróg, a PGK ma zapewnić sprzęt niezbędny do wykonania usługi. Aby po opadach śniegu ulice były przejezdne i czarne potrzebne będą pługi, pługopiaskarki, ciągniki itp. Pracownicy PGK będzie odśnieżać nie tylko ulice, ale również miejskie chodniki i cały teren Starego Miasta.

Drogowcy zapowiadają, że zimą będą prowadzić całodobowe dyżury i stosownie do potrzeb, angażować sprzęt potrzebny do pracy na drogach. Podano też numer całodobowego telefonu: 789 284 471.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miszkaniec
Miszkaniec 12.01.2019, 08:07
Odśnieżcie wreszcie ulicę,podatki płacimy

Pozostałe