Brawa dla tego pana! Znalazł 1000 złotych i oddał

  • 12.09.2018, 12:00 (aktualizacja 13.09.2018 04:35)
  • ak
Brawa dla tego pana! Znalazł 1000 złotych i oddał Fot. pixabay.com
Mógł przywłaszczyć sobie pieniądze i nikomu o znalezisku nie mówić. Ale 67-letni mieszkaniec Werbkowic jest uczciwym człowiekiem. 1000 złotych, które znalazł w sklepie zaniósł na policję. Gotówka wróciła do właściciela.

Mężczyzna stawił się w hrubieszowskiej komendzie we wtorek (11 września). Przyniósł ze sobą pieniądze, które znalazł w jednym z miejscowych marketów. Najpierw zgłosił to ochronie sklepu i tam mu poradzono, żeby poszedł na policję. Tak zrobił.

Niedługo po tym do dyżurnego przyszedł 57-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów. Powiedział, że stracił pieniądze. Okazało się, że suma i miejsce się zgadzały. Znaleziona wcześniej gotówka należała do tego właśnie człowieka. Policjanci zwrócili mężczyźnie pieniądze.

Policjanci podkreślają, że uczciwość i właściwa reakcja 67-letniego mieszkańca Werbkowic zasługuje na wyróżnienie.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe