Tereszpol: Warsztaty z rękodzieła. Nie tylko dla mam

  • 01.09.2018, 08:30
  • ak
Tereszpol: Warsztaty z rękodzieła. Nie tylko dla mam Fot. pixabay.com
Będzie okazja, aby własnoręcznie wykonać prezent dla swojego dziecka. Dlatego adresatkami warsztatów, które organizuje biblioteka w Tereszpolu są głównie mamy, ale zgłosić się może każdy, kto chciałby nauczyć się rękodzieła.

Zajęcia w bibliotece zaplanowano na niedzielę 9 września. Zapisy na nie potrwają jednak tylko do środy (5 września). 

Trzeba się zgłosić, a później po prostu przyjść na spotkanie, bo wszelkie niezbędne materiały zapewnia biblioteka. Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Zainspirowani książką – baśniowe podróże po literaturze” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy trwają do 5 września osobiście, mailowo na adres: [email protected] lub telefonicznie:  84 687 60 44.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe