Gm. Mircze: I już po plantacji... Mundurowi wycięli krzaki konopi

  • 29.08.2018, 17:00 (aktualizacja 30.08.2018, 10:07)
  • ak
Gm. Mircze: I już po plantacji... Mundurowi wycięli krzaki konopi Fot. KPP Hrubieszów
Kolejną plantację konopi indyjskich namierzyli i zlikwidowali w gminie Mircze policjanci z Hrubieszowa wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. Tym razem narkotyczne rośliny znaleźli wśród zarośli na nieużytkach rolnych.

Nielegalne uprawy mundurowi odkryli w ustronnym miejscu, między inną dziką roślinnością. W chaszczach rosło sobie 26 krzaków konopi indyjskich. Były w różnym etapie wzrostu. Niektóre miały zaledwie pół metra, inne dochodziły do dwóch.

Nielegalna plantacja została zlikwidowana, zaś rośliny z niej pochodzące zostaną poddane badaniom laboratoryjnym na zawartość substancji narkotycznych. Policjanci starają się też ustalić, kto konopie tam posadził.

Jeśli "plantatora" uda się znaleźć, grozić mu może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


CZYTAJ TAKŻE: 700 KRZAKÓW KONOPI ROSŁO PRZY STARYM CMENTARZU W GMINIE MIRCZE

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe