Komarów-Osada: Ciągnik przewrócił się na górce i przygniótł traktorzystę

  • 03.08.2018, 12:30 (aktualizacja 03.08.2018, 12:33)
  • ak
Komarów-Osada: Ciągnik przewrócił się na górce i przygniótł traktorzystę Fot. KMP Zamość
Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala 52-letni rolnik, który w czwartek (2 sierpnia) miał wypadek w Komarowie-Osadzie. Mężczyzna wiózł ciągnikiem dwie przyczepy wypełnione zbożem. Zjeżdżając ze wzniesienia pojazd przewrócił się.

Wypadek wydarzył się wieczorem. Dotychczasowe ustalenia policji wskazują, że 52-latek stracił panowanie nad ciągnikiem zjeżdżając z górki. Traktor przewrócił się przygniatając kierowcę. Nic nie stało się jadącemu z nim pasażerowi.

– Okazało się, że kierujący był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad pól promila alkoholu. Ponadto poruszał się ciągnikiem pomimo wydanego orzeczenia o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Mundurowi apelują o ostrożność i rozwagę podczas wykonywania prac polowych: Pamiętajmy, że kierujących mechanicznymi i maszynami rolniczymi również obowiązują przepisy dotyczące stanu trzeźwości oraz sprawności technicznej pojazdu. Pamiętajmy, że od naszego postępowania zależy nasze bezpieczeństwo. Zachowajmy więc rozwagę i czujność.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe