Gm. Zamość: Poleje się krew w świetlicy. Akcja krwiodawców w Mokrem

  • 04.08.2018, 06:00
  • ak
Gm. Zamość: Poleje się krew w świetlicy. Akcja krwiodawców w Mokrem
Za tydzień, w niedzielę 12 sierpnia w świetlicy w Mokrem (gm. Zamość) odbędzie się akcja pod hasłem "Wakacyjne Doładowanie Krwi". Do udziału zaprasza klub honorowych dawców przy UG Zamość.

Akcja poboru krwi jest otwarta dla wszystkich, którzy tym życiodajnym płynem chcieliby podzielić się z potrzebującymi. Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa do 14.30. Organizatorzy zapewniają, że każdy krwiodawca będzie mógł liczyć na zestaw specjalnych gadżetów, każdy też otrzyma sadzonkę drzewa lub krzewu i regeneracyjny posiłek.

Przewidziano też inne atrakcje, m.in.:

  • KOLAŻ KLUBOWY – wystawa fotografii
  • Animacje dla najmłodszych
  • Konkursy i quizy
  • Kącik relaksacyjny „PLENEROWA POCZEKALNIA”
  • Bezpłatne badania stanu zdrowia

Organizatorzy wydarzenia to: Samorząd Gminy Zamość, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu, Młodzieżowa Rada Gminy Zamość, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu z jednostką w Mokrem.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe