Łukowa: Każda kropla jest cenna

  • 03.08.2018, 07:00
  • lew
Łukowa: Każda kropla jest cenna Fot. pixabay.com
W niedzielę (5 sierpnia) w łukowskim gimnazjum będzie można oddać krew. Podobne akcje organizowane są w całym regionie. Powód jest prosty: w wakacje wielu dawców wyjeżdża na urlopy, a krwi zaczyna brakować.

Wakacyjną akcję poboru krwi w Łukowej organizują Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Klub HDK PCK im. ks. Marka Sobiłło przy OSP w Łukowej oraz łukowska firma Bratrol. Krew będzie można oddać w godz. 8.30-14.30.

Przypomnijmy, że 31 osób zdecydowało 19 lipca oddać krew w Komendzie Powiatowej PSP w Biłgoraju. Zebrano prawie 14 l krwi, która posłuży do ratowania zdrowia i życia osób potrzebujących. Wśród osób, które podzieliły się tym niezwykle cennym darem byli policjanci, pracownicy cywilni biłgorajskiej komendy, strażacy, a także mieszkańcy miasta i powiatu biłgorajskiego. Akcję "Poszukiwany krwiodawca" zorganizowali biłgorajscy strażacy i policjanci.

Podobne akcje organizowane są w całym regionie.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Asia
Asia 03.08.2018, 23:09
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hmeOd pół roku mówią, że prowadzone jest wznowione śledztwo. Mniej więcej ze skutkiem takim, że zalinkowany artykuł przestał być widoczny w wyszukiwarce google i tyle. Zanosi się, że jak od 23 lat sprawa będzie tak czy inaczej wykolejona i zamieciona.

Pozostałe