Hrubieszów: Tyle lat minęło... Jak się zmieniło miasto?

  • 30.07.2018, 07:09
  • ak
Hrubieszów: Tyle lat minęło... Jak się zmieniło miasto? Fot. MBP w Hrubieszowie
Jak Hrubieszów zmienił się od lat 80. ubiegłego wieku? Można się o tym przekonać, oglądając wystawę fotografii w centrum miasta.

Ekspozycja zatytułowana "Hrubieszów zmienia oblicze" została otwarta na miejskim deptaku. Składają się na nią przede wszystkim fotografie z Księgi Inwentaryzacyjnej Śródmieścia. Wykonana została w pierwszej połowie lat 80. XX wieku. Zdjęcia udostępniło Towarzystwo Regionalne Hrubieszowskie, a także z własnego archiwum Miejska Biblioteka Publiczna.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hrubieszowiak
Hrubieszowiak 30.07.2018, 20:36
Tak sie miasto zmieniło ze prawie połowa ludności spierd... z niego pod rządami PSL. Zostali tylko ci co przy sprzyjającym układzie robote znależli po lini partyjnej.

Pozostałe