Obsza: Zespół ''Łzy'' gwiazdą AGRO-pikniku!

  • 18.06.2018, 19:30
  • bw za ias24.eu
Obsza: Zespół ''Łzy'' gwiazdą AGRO-pikniku! Zespół ŁZY
W ostatnią niedzielę czerwca warto się wybrać do Obszy. Podczas tegorocznego "AGRO-Pikniku" odbędą się drugie zawody strongmanów, uczestnicy imprezy razem obejrzą mecz polskiej reprezentacji na Mundialu, a gwiazdą wieczoru będzie zespół "Łzy".

Plac przy kościele w Obszy wypełni się maszynami rolniczymi, środkami ochrony roślin i stoiskami firm tytoniowych, a pokazom będzie towarzyszyć wiele innych atrakcji. 

Od 15.00 na plenerowej scenie będą występować młodzi artyści, związani z miejscowym ośrodkiem kultury, w tym uczestnicy zajęć tanecznych i ogniska muzycznego, które prowadzi Tadeusz Kubów. 

W II Zawodach Strongmanów o Puchar Wójta Gminy Obsza ma wystartować 8 zawodników.

Przed i po zawodach siłaczy publiczność będzie bawić "Lolek Orkiestra". Na emocjach sportowych niedzielny festyn się jednak nie skończy, bo w finale zagra zespół "Łzy". Grupa znana m.in. z takich przebojów jak: "Agnieszka", "Narcyz się nazywam" i "Oczy szeroko zamknięte" wystąpi około 22.00.

Podczas pikniku będzie czynne wesołe miasteczko dla najmłodszych.

Imprezę organizują GOK i Gmina Obsza oraz firma "AgroTech". 

bw za ias24.eu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe