Zamość: Już we wtorek Olimpiada Sportowa LSO

  • 14.06.2018, 11:18
  • bw
Zamość: Już we wtorek Olimpiada Sportowa LSO tomt
Ponad 1000 młodych ludzi, kilkanaście konkurencji i sportowa rywalizacja. Już we wtorek, 19 czerwca na obiektach zamojskiego OSiR-u odbędzie się kolejna edycja Olimpiady Sportowej liturgicznej służby ołtarza.

O godzinie 9.30 uroczysta msza zostanie odprawiona w intencji zawodników w zamojskiej katedrze. Następnie uczestnicy Olimpiady przejdą Akademicką i Królowej Jadwigi na stadion OSiR gdzie odbędą się konkurencje sportowe. Zawody rozpoczną się o godzinie 11:00 na stadionie głównym OSiR. 

Impreza zostanie zorganizowana na kilku obiektach zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W programie tegorocznej edycji Olimpiady znajdzie się wiele  konkurencji sportowych, m.in. piłka nożna, piłka plażowa, skoki w dal, biegi sztafetowe, przeciąganie liny czy wyciskanie odważnika.

Organizatorem jset  Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku III Króli, KS Agros Zamość, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu DKS Gaudium Zamość, Liturgiczna Służba Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Wydział Duszpasterstwa Ogólnego.

bw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe