Zamość: Podglądają miasto. Centrum monitoringu w nowej siedzibie

  • 14.06.2018, 09:00
  • ak
Zamość: Podglądają miasto. Centrum monitoringu w nowej siedzibie Fot. UM Zamość
Pracownicy zamojskiego centrum monitoringu mają do dyspozycji nowe, wyremontowane pomieszczenia. Dzięki systemowi kamer mogą 24 godziny na dobę widzieć to, co dzieje się w różnych zakątkach Zamościa.

Monitoringiem objęta jest zamojska Starówka, także część Nowego Miasta, Park Miejski oraz os. Planty i Podgroble. Przy obsłudze systemu zatrudnionych jest dziewięć osób, pracujących w systemie trójzmianowym. Centrum monitoringu funkcjonuje w strukturach Straży Miejskiej. Od niedawna mają bardziej komfortowe warunki do pracy.

"Dzięki nowym warunkom technicznym, w przyszłości będzie możliwe objęcie monitoringiem nowych rejonów miasta" - czytamy w komunikacie na stronie internetowej magistratu.

 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe