Zamość: Chemicy z I LO w ogólnopolskiej czołówce

  • 02.06.2018, 16:30
  • ak
Zamość: Chemicy z I LO w ogólnopolskiej czołówce Fot. pixabay.com
Bardzo dobre wyniki osiągnęli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym "Alchemik".

Konkurs odbył się jeszcze w marcu, ale jego wyniki zostały ogłoszone niedawno. Już wiadomo, że świetnie zaprezentowali się w nim młodzi chemicy z I LO w Zamościu.

Pierwsze miejsce, Złoty Dyplom oraz nagrodę książkową otrzymała drugoklasistka Klaudia Pikuzińska. Na Srebrne Dyplomy zapracowali: Karolina Klus, Tomasz Smól, Karolina Jachimek, Jakub Jakubiak, Dominik Bełz, Aleksandra Mazurek, Małgorzata Krzymowska, Magdalena Stańczak, Piotr Pizoń, Aleksandra Krupa, Krzysztof Kiecana i Anna Stopyra. Miedzianym Dyplomem uhonorowana została Melania Baj.

Uczniów do konkursu przygotowały Lucyna Mielniczuk i Marta Dynowska.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe