Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 11:55
Reklama

Świąteczne prezenty

Nasze pomysły na prezent dla mamy
Nasze pomysły na prezent dla mamy

Mama to najważniejsza osoba w naszym życiu. Zasługuje na wiele ciepłych słów i gestów. A 26 maja także na coś wyjątkowego, mniejszy czy większy upominek. Czy masz już pomysł na prezent dla tej, której zawdzięczasz najwięcej? Jeśli nie, może nasze pomysły Cię zainspirują.

16.05.2018 09:01
Jaki prezent podarować babci, a jaki dziadkowi? Oto pomysły na prezenty na Dzień Dziadka i Babci
Jaki prezent podarować babci, a jaki dziadkowi? Oto pomysły na prezenty na Dzień Dziadka i Babci

Blisko, blisko, coraz bliżej. Już 21 i 22 stycznia świętować będą nasze babcie i dziadkowie. Nikt nie powinien zapomnieć o złożeniu im życzeń. A jeśli ktoś chciałby też podarować dziadkom prezent, ale brakuje mu pomysłu na co się zdecydować, może skorzystać z naszych propozycji.

16.01.2018 06:50
Święta za chwilę! Macie już prezenty?
Święta za chwilę! Macie już prezenty?

Zbliża się wspaniały, pełen ciepła i miłości, rodzinny czas – święta Bożego Narodzenia. Wiemy, że poszukiwanie idealnych prezentów dla bliskich bywa czasem stresujące, dlatego podsuwamy pomysły, wśród których znajdzie się coś dla niej, dla niego i dla dziecka.

19.12.2017 06:22
Oto nasze pomysły na prezenty pod choinkę. A jakie są Wasze?
Oto nasze pomysły na prezenty pod choinkę. A jakie są Wasze?

Pod świątecznie przystrojoną choinką w wigilijny wieczór na domowników będą czekać wspaniałe prezenty prosto z serca. Jakie powinny one być, by każdy był pozytywnie zaskoczony? Redakcja "Kroniki Tygodnia" podpowiada co będzie najlepszym prezentem dla niej, dla niego i dla dziecka. Sprawdź i zainspiruj się!

11.12.2017 16:25
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościakTreść komentarza: co ci się nie POdoba ubeku ?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:39Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: PfffTreść komentarza: Większych bzdur dawno nie słyszałem, aż jakoś ciężko mi to nawet skomentować, lepiej przemilczeć głupotę władz....Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:14Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: XyzTreść komentarza: Ortografia u pani leży, pani Kasiu ;)Data dodania komentarza: 12.08.2022, 11:12Źródło komentarza: Pride of Poland 2022. Jakie konie idą na sprzedaż podczas sławnej aukcji. ZdjęciaAutor komentarza: NiepoprawnyTreść komentarza: Znowu zoo zawitało do Zamościa jak nie z lewa to z prawaData dodania komentarza: 12.08.2022, 10:20Źródło komentarza: Zamość: Solidarna Polska “W obronie chrześcijan”Autor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: Wypowiedziała się fachowiec Miziuk. Szlag mnie trafia niekompetencja rządzących. Aby wyprowadzić ruch po za miasto trzeba dobudować dwa zjazdy z obwodnicy na Ulchówek i Łaszczówke, dopiero wtedy można myśleć o zamknięciu ronda.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 10:03Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: JannowakaTreść komentarza: nikt nie zauważa że obwodnica jest dla mieszkańców nie korzystna.... z niektórych punktów to trzeba jechać albo m8 kim do Bełżca lub z 6 na ul. Łaszczowiecką a do centrum z każdego zakątka miasta jest maks 3 do 4 km... brak wlotów na ulicy Listopadowej i ściegiennego zamknęło funkcjonalność dla mieszkańców i tyle... obwodnica nie służy miastu... obwodnica służy Tranzytowi...Data dodania komentarza: 12.08.2022, 09:12Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystać
Reklama
Reklama