Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 6 lipca 2022 23:35
Reklama

Świąteczne prezenty

Nasze pomysły na prezent dla mamy
Nasze pomysły na prezent dla mamy

Mama to najważniejsza osoba w naszym życiu. Zasługuje na wiele ciepłych słów i gestów. A 26 maja także na coś wyjątkowego, mniejszy czy większy upominek. Czy masz już pomysł na prezent dla tej, której zawdzięczasz najwięcej? Jeśli nie, może nasze pomysły Cię zainspirują.

16.05.2018 09:01
Jaki prezent podarować babci, a jaki dziadkowi? Oto pomysły na prezenty na Dzień Dziadka i Babci
Jaki prezent podarować babci, a jaki dziadkowi? Oto pomysły na prezenty na Dzień Dziadka i Babci

Blisko, blisko, coraz bliżej. Już 21 i 22 stycznia świętować będą nasze babcie i dziadkowie. Nikt nie powinien zapomnieć o złożeniu im życzeń. A jeśli ktoś chciałby też podarować dziadkom prezent, ale brakuje mu pomysłu na co się zdecydować, może skorzystać z naszych propozycji.

16.01.2018 06:50
Święta za chwilę! Macie już prezenty?
Święta za chwilę! Macie już prezenty?

Zbliża się wspaniały, pełen ciepła i miłości, rodzinny czas – święta Bożego Narodzenia. Wiemy, że poszukiwanie idealnych prezentów dla bliskich bywa czasem stresujące, dlatego podsuwamy pomysły, wśród których znajdzie się coś dla niej, dla niego i dla dziecka.

19.12.2017 06:22
Oto nasze pomysły na prezenty pod choinkę. A jakie są Wasze?
Oto nasze pomysły na prezenty pod choinkę. A jakie są Wasze?

Pod świątecznie przystrojoną choinką w wigilijny wieczór na domowników będą czekać wspaniałe prezenty prosto z serca. Jakie powinny one być, by każdy był pozytywnie zaskoczony? Redakcja "Kroniki Tygodnia" podpowiada co będzie najlepszym prezentem dla niej, dla niego i dla dziecka. Sprawdź i zainspiruj się!

11.12.2017 16:25
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert ZagrobelnegoAutor komentarza: sarmataTreść komentarza: Ciężkie czasy nastają, Kończy sie tania żywność i dominowanie urzędników bez ziemi.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 19:56Źródło komentarza: Jej zdjęcie zobaczył wtedy świat. Jak dziś wygląda Olena Kuryło?Autor komentarza: SkowyrnyTreść komentarza: No przecież dała.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 19:54Źródło komentarza: Powiat hrubieszowski: Tysiące aut w kolejce do odprawy. Ukraińcy korzystają z ulgi
Reklama
Reklama