- W pewnym momencie ojciec dziecka chciał schować opryskiwacz zaczepiony do ciągnika na znajdującą się na terenie posesji halę. Kiedy cofał pojazdem nagle na halę wbiegł dwulatek. Mężczyzna nie zauważył chłopca, który znalazł się wprost pod kołami ciągnika. Dziecko w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarło.- infromuje asp. Edyta Krystkowiak z KPP w Hrubieszowie.
Gm. Mircze: Tragedia! 2-letnie dziecko zginęło pod kołami ciągnika
Do zdarzenia doszło wczoraj (26 czerwca) przed południem na terenie gminy Mircze. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji 2 letnie dziecko bawiło się na podwórku obok swojego domu. Było pod opieką ojca i babci.
- red
- 27.06.2018 12:33 (aktualizacja 21.09.2023 19:12)

Kronika Tygodnia
Chcesz częściej widzieć nasze newsy?
Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TwuSSk
Treść komentarza: Skończyła się farsa lecimy na MARSA kosmiczne jaja 101 bajerów dla frajerów, czekamy na RUDY 102 budujemy bajkonura
Data dodania komentarza: 16.07.2026, 08:47
Źródło komentarza: Hrubieszów: Rekordowe mandaty i 31 punktów karnych! Trzech kierowców straciło prawo jazdy
Autor komentarza: Z
Treść komentarza: Masz, Poeto, rację.
Data dodania komentarza: 15.07.2026, 14:40
Źródło komentarza: Niewybuchy w powiecie zamojskim. Amunicję wykopano na posesji, pocisk znaleziono przy ulicy
Autor komentarza: daj dolara daj daj daj
Treść komentarza: Ale na wschodzie kraju twierdzą ,że NIE MA ZMIANY KLIMATU !!!! To jak trwoga to do Pana Boga.
Data dodania komentarza: 15.07.2026, 10:29
Źródło komentarza: Gmina Zamość: Rolniku, zgłoś szkody po upałach
Autor komentarza: asd
Treść komentarza: I takich jest wielu. I spotkania takich codziennie się obawiam. A nie tylko Ukraińców i Ukraińców...
Data dodania komentarza: 15.07.2026, 10:16
Źródło komentarza: Pijany, bez prawka, pasów i badań technicznych auta, do tego za szybko jechał przez Justynówkę
Autor komentarza: Kondolencje
Treść komentarza: Komuny rządu to nieinteresuje teraz wszyscy do więzienia
Data dodania komentarza: 15.07.2026, 09:08
Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: Radni o suszy. Apelują o wprowadzenie stanu klęski żywiołowej i pomoc dla rolników
Autor komentarza: WON
Treść komentarza: A będzie znak " Pieszy z palcem w Nosie " ? Proponuję żeby ten znak był wielkości człowieka , od samej ziemi , przy przejściu !!! Przedstawiający pieszego o wyglądzie ministra Gilojada ??? Wincej , albo jeszcze Wincej znaków przy drogach bo stanowczo jest ich za mało tak jak reklam , kierowca się nudzi jazdą bo nie ma co oglądać PO za drogą !!! A swoją droga , ciekawe który to leming zarobi na produkcji i sprzedaży tych znaków ?!
Data dodania komentarza: 15.07.2026, 09:07
Źródło komentarza: Patrzysz w telefon na przejściu? Wkrótce może tam stanąć nowy znak
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze