Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 6 lipca 2022 23:34
Reklama

Tarnogród: Z ekologią na ty w TOK

Olimpiada wiedzy ekologicznej, konkurs plastyczny i pokaz mody ekologicznej – tak wyglądał Dzień z Ekologią w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury.
Tarnogród: Z ekologią na ty w TOK

Impreza pod hasłem "Przyjaźni środowisku" odbyła się 4 czerwca w TOK-u. Do ekologicznych zmagań stanęli uczniowie ze szkół w Tarnogrodzie, Różańcu Drugim i Woli Różanieckiej. Po zakończeniu wszystkich konkurencji komisja ogłosiła wyniki. W olimpiadzie wiedzy ekologicznej pierwsze miejsce zajęła SP w Różańcu Drugim, drugie ex aequo – SP w Woli Różanieckiej i SP w Tarnogrodzie, a na trzecim uplasowali się uczniowie gimnazjum w Tarnogrodzie. W konkursie plastycznym i pokazie mody ekologicznej nagrodzono wszystkich uczniów.

Zwieńczeniem ekologicznego dnia był interaktywny spektakl "Maszyna zmian" w wykonaniu aktorów Krakowskiego Impresariatu Artystycznego "Rondo" oraz Teatru Wrzos z Krakowa. Imprezę uświetnił swoim występem Zespół Wokalny Lawenda ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert ZagrobelnegoAutor komentarza: sarmataTreść komentarza: Ciężkie czasy nastają, Kończy sie tania żywność i dominowanie urzędników bez ziemi.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 19:56Źródło komentarza: Jej zdjęcie zobaczył wtedy świat. Jak dziś wygląda Olena Kuryło?Autor komentarza: SkowyrnyTreść komentarza: No przecież dała.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 19:54Źródło komentarza: Powiat hrubieszowski: Tysiące aut w kolejce do odprawy. Ukraińcy korzystają z ulgi
Reklama
Reklama