Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 10:17
Reklama

Tarnogród: Z ekologią na ty w TOK

Olimpiada wiedzy ekologicznej, konkurs plastyczny i pokaz mody ekologicznej – tak wyglądał Dzień z Ekologią w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury.
Tarnogród: Z ekologią na ty w TOK

Impreza pod hasłem "Przyjaźni środowisku" odbyła się 4 czerwca w TOK-u. Do ekologicznych zmagań stanęli uczniowie ze szkół w Tarnogrodzie, Różańcu Drugim i Woli Różanieckiej. Po zakończeniu wszystkich konkurencji komisja ogłosiła wyniki. W olimpiadzie wiedzy ekologicznej pierwsze miejsce zajęła SP w Różańcu Drugim, drugie ex aequo – SP w Woli Różanieckiej i SP w Tarnogrodzie, a na trzecim uplasowali się uczniowie gimnazjum w Tarnogrodzie. W konkursie plastycznym i pokazie mody ekologicznej nagrodzono wszystkich uczniów.

Zwieńczeniem ekologicznego dnia był interaktywny spektakl "Maszyna zmian" w wykonaniu aktorów Krakowskiego Impresariatu Artystycznego "Rondo" oraz Teatru Wrzos z Krakowa. Imprezę uświetnił swoim występem Zespół Wokalny Lawenda ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama