Na świetny drużynowy wynik całej ekipy terminatora wpłynęły wyniki indywidualne. Srebrne medale wywalczyły Weronika Zakrzewska i Paulina Dudek. Na trzecich miejscach uplasowali się: Paulina Mazur, Danuta Lisiewicz i Patryk Winiarski.
W Mistrzostwach Polski Seniorów medale zdobyli:
- Klaudia Dudek – II miejsce,
- Paulina Dudek – III miejsce,
- Patryk Winiarski – III miejsce,
- Sławomir Dudek – III miejsce.
W walce o brązowy medal Krzysztof Kwiatkowski przegrał z zawodnikiem z Mongolii.
Srebrny medal Klaudii daje jej wstępną kwalifikację na Mistrzostwa Świata Seniorów Koluchstyl, które odbędą się w 2019 roku w Mongolii. Trenerem zawodników z Wysokiego jest Sławomir Dudek

![Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/21/sm-4x3-maraton-biblijny-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1776759377-0.jpg)
![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze