Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 00:23
Reklama

Wszystkie oczy na Stary Zamość

Wyniki 29 kolejki zamojskiej klasy okręgowej typuje kierownik Sokoła Zwierzyniec - Andrzej Sikorski. Najciekawiej będzie z pewnością w Starym Zamościu. Huczwie do awansu wystarczy remis.
Wszystkie oczy na Stary Zamość
Autor: fot. tomt

Unia Hrubieszów – Orion Dereźnia, sobota 17.00*, Typ: 1

Mecz powinien być bez historii. Orion nie ma prawa nawiązać walki z Unią.

Omega Stary Zamość – Huczwa Tyszowce, sobota 17.00, Typ: 1

Faworytem jest Huczwa, ale dla emocji lepiej byłoby, żeby wygrała Omega. Rozum podpowiada mi remis, ale postawię na Omegę.

Korona Łaszczów – Igros Krasnobród, sobota 17.00, Typ: 1

Igros jest już zdegradowany, więc może grać tylko o honor. Korona jest jednak o wiele mocniejsza.

Włókniarz Frampol – Ostoja Skierbieszów, sobota 17.00, Typ: 1

Ostoja nie jest w stanie zepsuć Włókniarzowi świętowania powodu inauguracji odnowionego stadionu.

Olender Sól – Orkan Bełżec, sobota 17.00, Typ: X

Orkan ma młody i ambitny zespół, który Olendrowi postawi trudne warunki.

Victoria Łukowa/Chmielek – Grom Różaniec, sobota 17.00, Typ: X

Sąsiedzkie derby. Jesienią w Różańcu był remis i teraz będzie podobnie.Bez czerwonych kartek się jednak nie obejdzie.

Olimpia Miączyn – Olimpiakos Tarnogród, sobota 17.00, Typ: 2

Przeczucie podpowiada mi, że Olimpiakos w Miączynie sobie poradzi.

Sokół Zwierzyniec – Gryf Gmina Zamość, sobota 17.00, Typ: 1

Faworytem jest Gryf, bo na wiosnę gramy słabo. Z pewnością jednak stać nas na zwycięstwo, w co gorąco wierzę.

*terminy meczów mogą ulec zmianie


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Iooo 09.06.2018 22:46
Slaby trener sokola...prezes nielubiany..a wyniki widzicie...pora na zmiany..

kibic 08.06.2018 17:30
Omega nic nie pokazała w Hrubieszowie i w meczu z Bełżcem

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama