Inwestycja w Babicach to już czwarty i ostatni etap dużego zadania, które samorząd realizuje dzięki wsparciu Unii Europejskiej. Gmina ogłosiła właśnie przetarg i szuka wykonawcy. Firma, która wygra będzie miała zbudować ponad 8 kilometrów sieci wraz z 212 przyłączami i przydomowymi przepompowniami ścieków. Trzeba również przebudować przepompownię wody.
Prace są rozłożone na trzy lata, a termin ich wykonania jest wyznaczony na koniec października 2020 roku.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze