Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:32
Reklama

Podaj przepis i wygraj. Konkurs kulinarny z Kroniką Tygodnia, Helleną i Appetitą

Wiosna jest w tym roku bardzo dla nas łaskawa. Ostatnie słoneczne dni sprzyjały wypadom w plener i spotkaniom na świeżym powietrzu. Co wówczas smakuje najbardziej? To pytanie w konkursie kulinarnym, który redakcja Kroniki Tygodnia organizuje wspólnie z markami Oranżada Hellena i Appetita.
Podaj przepis i wygraj. Konkurs kulinarny z Kroniką Tygodnia, Helleną i Appetitą

Kiedy na dworze jest ciepło i słonecznie, nie ma lepszego pretekstu do relaksu w ogródku i zjedzenia pysznego posiłku na świeżym powietrzu. Smak Waszych ulubionych potraw wzbogacą aromatyczne zioła i przyprawy marki Appetita, a orzeźwienie w te upalne dni zapewni Oranżada Hellena, której smak przypomni beztroskę dzieciństwa.

Dlatego zachęcamy: Weź udział w konkursie i wygraj zestawy produktów od marki Appetita i Oranżada Hellena! Zadanie konkursowe jest proste: Jaką potrawą lub deserem najchętniej delektujesz się w upalne dni? Pięciu autorów najciekawszych przepisów otrzyma zestawy upominkowe od naszych sponsorów.

Swoje propozycje wysyłajcie na adres: [email protected] lub w wiadomościach poprzez nasz facebookowy profil. Do przepisów dołączcie zdjęcia gotowych potraw. Pamiętajcie również, aby podać swoje dane (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania). Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca maja.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama