Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:57
Reklama

To była podróż życia wygrana z Kroniką Tygodnia

Marta Kulczyńska jest właścicielką małego sklepu na ulicy Wyszyńskiego w Zamościu. W ub. roku wzięła udział w naszym plebiscycie na Najsympatyczniejszego Sprzedawcę. Wygrała główną nagrodę – wycieczkę do kurortu uzdrowiskowego w Druskiennikach na Litwie.
To była podróż życia wygrana z Kroniką Tygodnia

Druskienniki to miejscowość położona w południowej Litwie, nad rzeką Niemen. Znana jest z uzdrowiska, wód mineralnych i licznych atrakcji, które czekają na odwiedzających to miasteczko turystów. Pani Marta wybrała się tam w wycieczkę, która była główną nagrodą w naszym konkursie na Najsympatyczniejszego Sprzedawcę. Do kurortu w Druskiennikach dotarła 1 maja wraz z mężem. Oprócz odpoczynku w luksusowym SPA mogła także podziwiać piękne zabytki: cerkiew prawosławną, urokliwe kamieniczki, a także "dom do góry nogami", który jest miejscową atrakcją.

 Zachwyciła ją również litewska kuchnia. Zasmakowała w litewskim chłodniku i serach, które są specjalnością miejscowej kuchni. Pani Marta przyznaje, że mimo stereotypów Litwini są przyjaźnie nastawieni do Polaków.

 – Jesteśmy małżeństwem od 43 lat. Gdyby nie konkurs "Kroniki Tygodnia", nie zdecydowalibyśmy się na taki wyjazd. A to była dla nas podróż życia – przyznaje pani Marta. 

I dodaje, że zakochała się w Druskiennikach. 

 – Bardzo możliwe, że jeszcze tam wrócę. To wyjątkowe miejsce z klimatem – powiedziała nam po powrocie z wycieczki. 

Fundatorem nagrody było Biuro Podróży Mario Presto z Białej Podlaskiej. www.mariopresto.pl/Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama