Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 00:13
Reklama

Lachowicz kadrowicz

Mimo że Dominik Lachowicz z Sokoła Zwierzyniec spotkania z Huczwą Tyszowce do najszczęśliwszych nie zaliczy (pechowa bramka samobójcza), to jednak nie stroił fochów i bez wahania zgodził się porozmawiać z naszym dziennikarzem. A było o czym, ponieważ filigranowy gracz kilka dni wcześniej wrócił ze zgrupowania reprezentacji Polski osób niesłyszących po meczu z Węgrami.
Lachowicz kadrowicz
Autor: fot. Archiwum D. Lachowicza

 

W jaki sposób trafiłeś do reprezentacji?

 – To było już 5 lat temu, a duża w tym zasługa Łukasza Wróbla. Dzięki niemu znalazłem się w Spartanie Lublin, a stamtąd do kadry było już blisko. Grają z nami jeszcze bracia Przemek i Grzesiek Świstowcy, ale aktualnie są kontuzjowani.

 W Sokole grywasz najczęściej jako prawy obrońca. A jak jest w kadrze?

 – Jestem prawym pomocnikiem, ale trener próbuje mnie też ustawiać w ataku. Nie wybrzydzam jednak i staram się dawać zespołowi jak najwięcej.

Czy poziom reprezentacji można porównać do którejś z lig?

 – Ciężko to odnieść do konkretnej ligi. Na pewno jest zdecydowanie wyższy od klasy okręgowej.

Co daje Ci sportowo i pozasportowo gra w kadrze?

 – Z pewnością piłkarsko mogę się wiele nauczyć, trenując na zgrupowaniach z zawodnikami z wyższych lig. A pozasportowo dostałem możliwość zwiedzenia pięknych miast, między innymi Hanoweru i Budapesztu.

 

Więcej przeczytasz w wydaniu papierowym i e-wydaniu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama