Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 09:50
Reklama

Wróbel show!

To miał być mecz bez historii, tymczasem Omega zremisowała z Olimpią 3:3 (1:2). Gospodarzy załatwił Mateusz Wróbel, który ustrzelił hat-tricka.
Wróbel show!
Autor: fot. tomt

 Zaczęło się zgodnie z planem, bo niespełna 16-letni Krystian Olech wykorzystał dośrodkowanie Karola Dywańskiego i trafił do siatki. Tyle tylko, że później przypomniał o sobie Mateusz Wróbel, zaliczając w odstępie kilkudziesięciu sekund dwa trafienia. Drugie z nich mogłoby być ozdobą każdego meczu, ponieważ bomba z trzydziestu metrów trafiła w poprzeczkę, w Adriana Szopę i wpadła do siatki.

Gdy po przerwie miejscowi ponownie wyszli na prowadzenie, mogło się wydawać, że goście zgasną. Tymczasem Olimpia do końca trzymała piłkarski fason, a w doliczonym czasie gry Siergiej Yakovliuk dośrodkował wprost na nogę Wróbla i mamy niespodziankę.

– Nasza improwizacja w obronie została skarcona. Przyznać jednak trzeba, że Olimpia zagrała dobry mecz. Krystian Olech w grudniu będzie miał dopiero szesnaste urodziny, więc trzeba go naprawdę docenić – powiedział po ostatnim gwizdku Paweł Lewandowski.

 – Remis brałbym w ciemno, a teraz okazuje się, że mieliśmy pecha, bo stać nas było nawet na wygraną – przyznał Jarosław Kaczoruk. – W kilku sytuacjach zabrakło nam centymetrów albo ułamków sekund, żeby trafić raz jeszcze.

 

Więcej przeczytasz w wydaniu papierowym i e-wydaniu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pasypasyTreść komentarza: "Pasy malowane w technologii cienkowarstwowej szybciej się zużywają, a co za tym idzie częściej trzeba je odnawiać." To po co stosować taką technologię? Nie można pomalować grubiej? Na Piłsudskiego już widziałem jakieś powycierane oznaczenia a dopiero co skończyli malować...Data dodania komentarza: 07.07.2022, 08:43Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama