Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 18:42
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Zamość: Jak zapobiegać pożarom? Oni to wiedzą (WYNIKI, ZDJĘCIA)

Kamil Muzyczuk, Mateusz Brodziak i Karol Flor będą reprezentować powiat zamojski w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Byli najlepsi w swoich grupach wiekowych podczas eliminacji, które w piątek (23 marca) odbyły się w Zamościu.
Zamość: Jak zapobiegać pożarom? Oni to wiedzą (WYNIKI, ZDJĘCIA)

Autor: Fot. KM PSP Zamość

Do turnieju przystąpiło 31 uczestników. Wszyscy pisali test wiedzy, a najlepsi odpowiadali również na pytania komisji.

W pierwszej grupie wiekowej, wśród uczniów klas I-IV szkół podstawowych wygrał Kamil Muzyczuk z SP w Miączynie. Drugi był Dawid Greszta z SP w Szewni, a trzeci Karol Konaszczuk z SP w Skierbieszowie. W kategorii starszych klas podstawówek i gimnazjów najlepszy był Mateusz Brodziak, uczeń Zespołu Szkół w Krasnobrodzie. Drugą nagrodę otrzymała Paulina Listopad z SP w Żdanowie, a trzecią Wiktoria Piotrowska z SP w Suchowoli. W kategorii szkół średnich wygrał Karol Flor, uczeń II LO w Zamościu. Za nim uplasował się Mateusz Przygon z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie, a trzecie miejsce zajął Michał Pomazanka z ZS w Grabowcu.

Najlepsi otrzymali cenne nagrody, m.in. mikrowieże z bleutooth, głośniki przenośne, uchwyt do selfie, powerbanki i maskotki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zamościu.

Turniej wojewódzki odbędzie się 26 kwietnia w Lublinie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy CKZiU
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24 Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama