Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 18:50
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

PZPN: Milena Kazanowska na zgrupowanie kadry!

Zawodniczka UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska, Milena Kazanowska, otrzymała powołanie na konsultację Reprezentacji Polski Kobiet U-15. To wielkie wyróżnienie dla niej samej, ale także dla zespołu.
PZPN: Milena Kazanowska na zgrupowanie kadry!

Autor: fot. Gmina Zamość

''Milka'' występuje w kadrze juniorek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, a w rundzie wiosennej bieżącego sezonu będzie próbować swoich sił w III - ligowym GKS Potok Sitno.

Zgrupowanie, na które została zaproszona młoda zawodniczka, odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia w Siedlcach. Milka występuje w kadrze juniorek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, a w rundzie wiosennej bieżącego sezonu będzie próbować swoich sił w III-ligowym GKS Potok Sitno.

Warto podkreślić, że to nie pierwsze takie wyróżnienie dla Mileny. W latach 2016-17 była trzykrotnie powoływana na obozy piłkarskie Akademii Młodych Orłów PZPN.

''Milce'' gratulujemy wyróżnienia i oczywiście trzymamy kciuki!



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Zawisza Ciemny 02.04.2018 11:56
Suchowiczteam Wólka Panieńska to jednak coś więcej niż Rozpacz Kalinowice

JA 26.03.2018 14:59
BRAWO MILKA !

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama