Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 18:41
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Branża drzewna zawita do Lublina

W weekend od 23 do 25 marca w Targach Lublin odbędzie się największe we Wschodniej Polsce spotkanie branży drzewnej – Targi LUBDREW. To wydarzenie skierowane do właścicieli wszelkich zakładów stolarskich i meblarskich oraz tartaków i składów drewna. Oprócz prezentacji sprzętu i nowinek technicznych odbędą się warsztaty, dotyczące innowacji w produkcji mebli małoseryjnych. Po dokonaniu rejestracji wstęp jest bezpłatny.
Branża drzewna zawita do Lublina

Formularz rejestracyjny dostępny jest tu >>> http://bit.ly/2oOTyis <<<

LUBDREW – Targi Obróbki Drewna to wyjątkowa impreza zrzeszająca wszystkich zainteresowanych branżą drzewną i meblarską. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak:

  • Maszyny i narzędzia do obróbki drewna

  • Maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego

  • Maszyny i narzędzia dla przemysłu tartacznego

  • Narzędzia ręczne i elektronarzędzia

  • Oprogramowanie dla przemysłu tartacznego i meblarskiego

  • Akcesoria meblarskie

  • Kleje, Farby i lakiery do drewna

Produkcja mebli na żywo na Targach Lubdrew

Oprócz typowych prezentacji firm, zwiedzający będą mogli przetestować działanie maszyn i urządzeń na żywo. Tegoroczny program został również wzbogacony o warsztaty dla producentów z szeroko pojętej branży mebli skrzyniowych, pod nazwą „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji”, organizowane przez firmę InfoTEC. W trakcie spotkania odbędzie się pokaz zastosowania maszyn CNC oraz konkurs składania mebli na czas. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze Targów w dniu wydarzenia. Kliknij aby zarejestrować się na warsztaty: http://bit.ly/2th1mOK

Terminy warsztatów:

  • piątek (23 marca) godz. 14.00,

  • sobota (24 marca) godz.11.00

  • niedziela (25 marca) godz.11.00

Trwające 3 dni targi LUBDREW to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń wśród przedstawicieli zarówno małych zakładów jak i dużych przedsiębiorstw głównie z południowo-wschodniej Polski. Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej (www.lubdrew.pl) lub w biurze Targów w dniu wydarzenia. Kliknij aby zarejestrować się na targi: http://bit.ly/2oOTyis.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TUTU Treść komentarza: To nie nacjonaliści tylko ukraińcy nacjonaliści nie mieli POŃSTWA AKANDAL Data dodania komentarza: 17.06.2026, 15:17 Źródło komentarza: W Zatylu i Bełżcu uczczono ofiary bestialskiego mordu. Odsłonięto nową tablicę pamięci [ZDJĘCIA] Autor komentarza: dziadzio Treść komentarza: Nowe Miasto dzień w dzień w nocy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 15:14 Źródło komentarza: Ryk silników i „podmieniane rury”. Czy w Zamościu odbywają się nocne rajdy? Autor komentarza: Tępa córcia Treść komentarza: Do A.W. I potwierdziłaś wszystko co było o Tobie napisane. Ela ciebie broni a ty ją opierniczasz ... no jaja jak berety... Ty się naucz czytać ze zrozumieniem🤣🤣🤣 pani pomoc administracyjna🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:41 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Riot Treść komentarza: Oj oby się w końcu wzięli za tą patologię. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:39 Źródło komentarza: Ryk silników i „podmieniane rury”. Czy w Zamościu odbywają się nocne rajdy? Autor komentarza: mało Treść komentarza: Najpierw Panem Bogiem ,teraz krzyżem wycierają sobie gęby przebierańcy, gonić tych szmatławców Kaczyńskiego bo to on ich zaprosił i utrzymuje ich za nasze pieniądze. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: bombom Treść komentarza: Uwielbiam orkiestry dęte i zazdraszczam wam. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:32 Źródło komentarza: Zaburze świętowało 100-lecie Orkiestry Dętej. Jubileuszowi towarzyszył Festiwal Roztrąb
Reklama
Reklama
Reklama