W konkursie brali udział uczniowie z całej Polski. Byli klasyfikowani w trzech kategoriach. Jak wypadli uczniowie z Biłgoraja?
Wśród "pierwszaków" najlepiej zaprezentował się Mateusz Marzec, który uzyskał tytuł laureata, zajmując piątek miejsce w kraju i pierwsze w województwie lubelskim. W tej samej grupie dobrze wypadł Piotr Łuszczak, który był drugi na Lubelszczyźnie i siedemnasty w kraju. Trzecie miejsce w województwie zajęli wspólnie Wojciech Stanicki i Marcin Rybak.
W gronie drugoklasistów z matematycznymi zadaniami zmagała się Katarzyna Solak, zajęła dwudzieste piąte miejsce w skali kraju i pierwsze w województwie. Trzecioklasista z ZSBiO Kamil Mulawa był szósty w całej Polsce i pierwszy na Lubelszczyźnie, a jego rówieśnik Paweł Sikora zajął drugą lokatę w województwie.


![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-cz-2-1772807068-39.jpg)
![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-1772805579-6.jpg)










![Ujazdów: Kierowca miał 2, pasażer 3 promile. Zaliczyli zjazd do rzeki [ZDJĘCIA] Ujazdów, 1 marca 2026. Pijany kierowca audi wjechał do rzeki.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-ujazdow-kierowca-mial-2-pasazer-3-promile-zaliczyli-zjazd-do-rzeki-zdjecia-1772445196.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze