To oferta skierowana do twórców ludowych, członkiń kół gospodyń wiejskich, a także innych osób, które chciałyby wystawić swoje dzieła na sprzedaż. Zainteresowani powinni w tej sprawie kontaktować się z GOK w Suścu osobiście albo telefonując pod nr 84 665 44 10. Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 grudnia.
Susiec: Weź udział w bożonarodzeniowym kiermaszu
Impreza jest planowana na 8 grudnia, ale już można zgłaszać swój udział w kiermaszu bożonarodzeniowym, który organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Suścu.
- ak
- 26.11.2017 08:00 (aktualizacja 21.09.2023 16:58)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z
Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał?
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28
Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Autor komentarza: Hero
Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol.
Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16
Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana?
Autor komentarza: Z
Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38
Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch
Autor komentarza: Benia
Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17
Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Autor komentarza: Z
Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić?
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05
Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Autor komentarza: RENIA
Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45
Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze