Władze miejskie Hrubieszowa wyciągnęły pomocną dłoń do najemców lokali komunalnych, którzy zalegają z płaceniem czynszu. Opracowano specjalny program, dzięki któremu zadłużeni lokatorzy mogą spłacić swoje zobowiązania wykonując określone prace na rzecz miasta.
– Przede wszystkim ten program jest skierowany do dłużników, którym zaległości w czynszu obecnie lub w najbliższej przyszłości zagrażają eksmisją i utratą mieszkania. Celem programu jest wygaśnięcie zobowiązania pomiędzy Gminą Miejską Hrubieszów a najemcami mieszkań, którzy zalegają z płaceniem czynszu – tłumaczy burmistrz Hrubieszowa Tomasz Zając.
Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze