Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:26
Reklama

Szachowe mistrzostwa powiatu w Wysokiem (WYNIKI)

Już wiadomo, kto jest na liście najlepszych szachistów w powiecie zamojskim. Mistrzostwa zorganizowane przez LZS odbyły się wczoraj (sobota, 18 listopada) w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysokiem (gm. Zamość).
Szachowe mistrzostwa powiatu w Wysokiem (WYNIKI)
Autor: Fot. Organizatorzy

Udział w Mistrzostwach Powiatu Zamojskiego w Szachach wzięło 35 graczy. Zawody przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Sędzią głównym zawodów był Grzegorz Pańko, a szachistki i szachiści rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych.

Wśród dziewcząt z rocznika 2007 i młodszych wygrała Paula Maretyna z SP nr 6 Zamość, a kolejne miejsca na podium zajęły: Maja Ciemięga UKS Lider Zamość i Emilia Szewczuk GOK Wysokie.

W grupie ich rówieśników wygrał Gracjan Cybulski ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Zamościu, drugie miejsce zajął jego szkolny kolega Maciej Grabowski Szkoła, a trzecie Karol Prochowicz z MDK Zamość. 

W grupie szachistek z rocznika 2005-2006 najlepsza była Lena Gałan z SP 6 Zamość, a wśród chłopców trzy pierwsze miejsca zajęli wychowankowie MDK Zamość: Jan Radzik Wierzchowiny, Maciej Krzyżak i Igor Osmoliński.

Wyniki w pozostałych kategoriach przedstawiają się następująco:

Dziewczęta rocz. 2002-2004

  1. Wiktoria Pakuła Wólka Wieprzecka

  2. Małgorzata Selech Wólka Wieprzecka

  3. Martyna Hybner Sitaniec

 

Chłopcy 2002-2004

  1. Dominik Pańko SP 7 Zamość – MDK Zamość

  2. Kacper Pakuła Wólka Wieprzecka

  3. Mateusz Bartnik Bortatycze Kolonia

 

Chłopcy rocz. 1997-2001

  1. Paweł Chmiel MDK Zamość

 

Mężczyźni rocz. 1996 i starsi

  1. Zygmunt Łyszcz MokreOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama