Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 15:13
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Adamów: Pingpongiści na medal. Kto był najlepszy w turnieju o puchar wójta?

Szkoły w Suchowoli i Szewni Górnej wystawiły swoich reprezentantów do turnieju tenisa stołowego o puchar wójta gminy Adamów. Zawody odbyły się w zeszłym tygodniu.
Gm. Adamów: Pingpongiści na medal. Kto był najlepszy w turnieju o puchar wójta?

Autor: Organizatorzy

W hali sportowej w Szewni Górnej rywalizowało 35 zawodniczek i zawodników. O miejsca na podium walczyli w kilku grupach wiekowych.

W kategorii dziewcząt z klas czwartych wygrała Izabela Kukiełka, a kolejne miejsca zajęły Angelika Michalska i Gabriela Oświecińska. W gronie ich rówieśników najlepszym tenisistą stołowym okazał się Dawid Greszta, który wyprzedził Przemysława Częścika i Karola Wiatrzyka.

W grupie dziewcząt z klas V-VI triumfowała Sandra Piskor przed Julią Kowalczuk i Agatą Kucner, a w grupie chłopców kolejność była następująca: Maciek Pakuła, Michał Szykuła i Jakub Gromadzki.

Wśród dziewcząt z klas VII i gimnazjalistek wygrała Monika Wnuk, wyprzedzając Joannę Świrgoń i Paulinę Greniuk. W grupie ich rówieśników na podium stawali kolejno: Mateusz Łosiewicz, Piotr Bielak i Karol Dębiński.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tępa córcia Treść komentarza: Do A.W. I potwierdziłaś wszystko co było o Tobie napisane. Ela ciebie broni a ty ją opierniczasz ... no jaja jak berety... Ty się naucz czytać ze zrozumieniem🤣🤣🤣 pani pomoc administracyjna🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:41 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Riot Treść komentarza: Oj oby się w końcu wzięli za tą patologię. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:39 Źródło komentarza: Ryk silników i „podmieniane rury”. Czy w Zamościu odbywają się nocne rajdy? Autor komentarza: mało Treść komentarza: Najpierw Panem Bogiem ,teraz krzyżem wycierają sobie gęby przebierańcy, gonić tych szmatławców Kaczyńskiego bo to on ich zaprosił i utrzymuje ich za nasze pieniądze. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: bombom Treść komentarza: Uwielbiam orkiestry dęte i zazdraszczam wam. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:32 Źródło komentarza: Zaburze świętowało 100-lecie Orkiestry Dętej. Jubileuszowi towarzyszył Festiwal Roztrąb Autor komentarza: Mieszkankaa Treść komentarza: Masz racje ,Zamość to jest jak Titanik .Władza gra głupa a miasto tonie . Rafałek jest pajacem to prawda , Andrzejek też ma wiele grzechów .Ogólnie jest ch...ujowo układy i cwaniacy miejscowi zatopią Gród Hetmański .Czas pognać POPIS . Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:58 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Panteja Treść komentarza: Dziwne, że zdjęcie niesmaczne i prowokacyjne zaprowadziło Pana do wyrażania opinii o polityce PiS, 8 latach rządów, gdzie po rządach PO polska ruszyła do przodu, poprzez inwestycje zupełną zmianę polityki społecznej przywracającej godność rodzinom i a przede wszystkim włączyła nas do europejskiego postrzegania wartości pomocy społecznej dla rodzin. Zachowanie prezydenta oceniam jako niepoważne jeden prezydent niepoważny tańczący z mopem już został odwołany... może polityka wszędzie to jednak poczucie smaku.... Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:01 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama