Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:11
Reklama

Kusiak pozazdrościł koledze

Grom Różaniec zaaplikował Sokołowi Zwierzyniec pół tuzina bramek. Przed tygodniem hat-tricka ustrzelił Arkadiusz Kwiatkowski, tym razem w jego ślady poszedł Arkadiusz Kusiak.
Kusiak pozazdrościł koledze
Autor: tomt

Po jedenastu kolejkach obie drużyny miały na koncie po dziewiętnaście punktów, więc kibice spodziewali się zaciętego pojedynku. I pierwsze minuty zdały się to potwierdzać. Już po 120 sekundach przed dogodną okazją znalazł się Patryk Miedźwiedź. 17-latek zbyt długo zwlekał jednak z oddaniem strzału i został przyblokowany. Piłka znalazła się jednak pod nogami Macieja Migryta, który z kilku metrów kropnął wprost w Wojciecha Markowicza. Dużo precyzyjniejszy był po drugiej stronie boiska Kamil Kaproń. Środkowy pomocnik Gromu uderzył z linii pola karnego i 16-letni Kacper Komorowski musiał sięgać do siatki.  Po kwadransie gospodarze prowadzili już 2:0, a po raz drugi do siatki trafił Kaproń. Chwila dekoncentracji kosztowała jednak ekipę z Różańca utratę bramki. Piłkę spod nóg obrońców wyłuskał Miedźwiedź i jedynym ratunkiem miejscowych był faul w polu karnym, który po chwili Mark Kharmushka zamienił na gola z jedenastki. Po zmianie stron Grom naciskał, ale był bardzo nieskuteczny. Do czasu. W 57 jak spod ziemi wyrósł w polu karnym Arkadiusz Kusiak i zaczęło się. Snajper gospodarzy najpierw dostawił nogę po dograniu Arkadiusza Kwiatkowskiego, pięć minut później sfinalizował podanie Piotra Larwy, a w 64 min obrócił się z rywalem na plecach, kompletując w siedem minut hat-tricka!

 – Przypomniały mi się stare dobre czasy.  Zdominowaliśmy Sokoła i już do przerwy powinno być ze 4:0. Ale co się odwlecze, to nie uciecze – śmiał się po meczu Arkadiusz Kusiak, który podwoił swoją zdobycz bramkową w rundzie jesiennej.

 

 Grom Różaniec – Sokół Zwierzyniec 6:1 (2:1)

Bramki: K. Kaproń 5, 14, A. Kusiak 57, 62, 64, Larwa 76 – Kharmushka 36 (z karnego).

Grom: Markowicz – Kapuśniak, Łogin, Mazur, Grelak – Larwa (79 Kaproń), Przeszło (79 Gleń), Wojtowicz (65 Kusiak), Kaproń, Kwiatkowski (70 Grasza) – Kusiak.

Sokół: K. Komorowski – Łukasik, Myszak, Sirko, Kusy – Kharmushka (85 Jonczak), Kosiński, Krzepiłko (88 G. Komorowski), Migryt (30 Sawa) – Miedźwiedź (81 Cieplechowicz), Sułkowicz (46 Kniaziowski).

Sędziował: Jarosław Jasina.

 

Więcej przeczytasz w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama
Reklama