Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 21:24
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Zadbaj o dobre opony przed zimą

W sezonie jesienno-zimowym kierowcy szczególnie powinni zadbać o bezpieczeństwo jazdy. W ostatni weekend, 20-22 października br., na parkingu przy Galerii Twierdza zamojska firma Motopartner "Firststop" zaprezentowała opony, którym nie jest straszna ani śliska nawierzchnia, ani przebicie podczas jazdy.
Zadbaj o dobre opony przed zimą

Autor: mk

Opracowana dla samochodów osobowych technologia Bridgestone DriveGuard pozwala zachować kontrolę nad pojazdem po przebiciu opony i bezpiecznie kontynuować jazdę nawet przez następne 80 km z prędkością do 80 km/h do punktu, w którym można bez ryzyka naprawić lub wymienić oponę. Taka jazda jest możliwa dzięki systemowi monitorowania ciśnienia, wzmocnieniu ścian bocznych opony i technologii, która rozprasza ciepło powstałe w wyniku tarcia po przebiciu.

 – W punkcie informacyjnym prezentowaliśmy produkty marki Bridgestone, z którymi warto się zapoznać. Zapraszamy również do naszych profesjonalnych serwisów i punktów sprzedaży, gdzie mamy też marki opon Michelin i Firestone. Nasi specjaliści doradzą w kwestii odpowiednich opon dla każdego na każdą porę, a zwłaszcza tę jesienno-zimową, gdzie komfort i bezpieczeństwo jazdy są bardzo istotne – mówi Mirosław Krzepiłko z firmy Motopartner "Firststop" w Zamościu.

Zainteresowani szczegółami i szerszą ofertą mogą odwiedzić serwisy Motopartner Zamość "Firststop" przy ul. 1 Maja 14 oraz ul. Starowiejskiej 10A w Zamościu.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Fabian 26.10.2017 08:51
Opony to ważna rzecz, ja już swoje zimówki zamówiłem z aaaopony w listopadzie jadę w góry a tam śnieg leży. Nie mam zamiaru tam się ślizgać i narażać pasażerów na niebezpieczeństwo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama