Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:25
Reklama

Tarnogród: Wiejskie teatry wchodzą na scenę. Sejmik czas zacząć

Od piątku do niedzieli (13-15 października) potrwa w Tarnogrodzie XXXIV Sejmik Teatrów Wsi Polskiej. Aktorzy będą prezentować się na scenie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury.
Tarnogród: Wiejskie teatry wchodzą na scenę. Sejmik czas zacząć

Impreza zacznie się w piątek o godz. 14.15 korowodem wszystkich uczestników teatralnego przeglądu, którzy przejdą ulicami miasteczka. Uroczyste otwarcie Sejmiku zaplanowano w TOK na godz. 14.30, a o 15 zobaczyć będzie już można pierwszy spektakl.

Do niedzieli w ośrodku kultury prezentować się będą wiejskie teatry i zespoły obrzędowe z województwa lubelskiego, ale też kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i podlaskiego.

Uczestnicy przeglądu będą też mieli okazję do spotkań i warsztatów z członkami rady artystycznej Sejmiku. Oficjalne zakończenie i podsumowanie imprezy odbędzie się w niedzielę o godz. 12.

Szczegóły programu na plakacie poniżej.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Teatr Zza Boru 10.10.2017 20:47
I lubuskiego ????

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Tylko jedna z parafianek zauważyła, że gość się kiwa a reszta parafianek patrzyła, czy księdzu stoi czy nieData dodania komentarza: 09.08.2022, 19:15Źródło komentarza: Skandal w parafii. Pijany ksiądz miał problem z udzieleniem komuniiAutor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknot
Reklama
Reklama