>>> Czy tegoroczny sezon turystyczny w Zamościu i na Roztoczu był udany?
>>> Jak #Czarny Protest przebiegał w naszym regionie?
>>> Skąd wzięło się całe zamieszanie wokół herbu Zamościa?
>>> Czy w Tomaszowie powstanie Szpitalny Oddział Ratunkowy?
>>> Czego można spodziewać się po długo oczekiwanym filmie "Wołyń"?
Na te pytania znajdziesz odpowiedź we wtorkowym wydaniu Kroniki Tygodnia.
Zapraszamy do lektury.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze