Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 05:22
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Tomaszów Lubelski: OHP organizuje szkolenia i staże zawodowe. Skorzystaj!

To szansa na zdobycie umiejętności, a później znalezienie pracy. Ośrodek OHP w Tomaszowie Lubelskim realizuje projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI”. Mogą w nim wziąć udział młodzi ludzie, mieszkańcy województwa lubelskiego, między 18 a 25 rokiem życia.
Tomaszów Lubelski: OHP organizuje szkolenia i staże zawodowe. Skorzystaj!

Każdy uczestnik będzie mógł wybrać taki kurs zawodowy, jaki go zainteresuje. Przejdzie szkolenie, podczas którego otrzyma stypendium, a jeśli jest taka potrzeba, również refundację kosztów opieki na dzieckiem. Później przyjdzie czas na trzymiesięczny staż zawodowy u pracodawcy.

Ponadto przewidziane jest również wsparcie opiekuńczo-wychowawcze, grupowe treningi i warsztaty z psychologiem, indywidualne wsparcie psychologiczne, zajęcia z doradcą zawodowym, kursy językowe, zajęcia z obsługi programów komputerowych, kurs prawa jazdy kat. B, a nawet kreowanie wizerunku połączone z usługą stylisty.

Udział w tym projekcie mogą wziąć osoby pełnoletnie, które nie ukończyły jeszcze 25 lat, są bierne zawodowo, nie mają żadnych lub niskie kwalifikacje.

Więcej informacji można uzyskać w Ośrodku Szkolenia Zawodowego OHP w Tomaszowie Lubelskim, ul. Lwowska 120, tel. 502 032 088; e-mail: [email protected].


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama