Pierwsze zawody w tym sezonie rozgrywek odbyły się w sobotę (16 września) w Krasnymstawie. Młode Piłkarki z Wólki Pańskiej stoczyły tam trzy pojedynki. Dwa mecz, z UKS Niedźwiadek Chełm i DKS Gaudium Zamość, skończyły się bezbramkowym remisem. Piłkarki spod Zamościa wygrały natomiast 4:1 spotkanie z LKS Wierzchowiska. Bramki strzelały Roksana Kozłowska, Marta Sierkowska i Diana Bartko.
Po zdobyciu pięciu punktów zawodniczki Wojciecha Suchowicza zajmują w tabeli piątą lokatę. Drugi zamojski klub DKS Gaudium ma jeden punkt i jest na 10. pozycji.
Następny turniej ligowy odbędzie się 23 września , również w Krasnymstawie , natomiast 7 października dziewczęta zagrają w Zamościu, a 14 października w Piaskach.
Zawodniczki UKP Suchowiczteam trenują na własnym obiekcie w Jatutowie oraz na boiskach w Płoskiem i Kalinowicach. Grają w skłądzie: Zuzanna Wilk, Wiktoria Siekierda, Marta Sierkowska, Roksana Kozłowska, Maria Terlecka, Maja Kudyk oraz Paulina Bazylak, Diana Bartko, Dominika Bartko, Zuzanna Gitner, Amelia Rugała, Ola Bednarz.

![Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/21/sm-4x3-maraton-biblijny-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1776759377-0.jpg)
![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze