Patryk miał poważny wypadek kilka dni po swojej pierwszej komunii. Jechał rowerem i został potrącony przez samochód. Od tamtej pory jest w śpiączce. Aby go wybudzić, potrzebna jest terapia, która sporo kosztuje. Stąd pomysł na charytatywną imprezę, podczas której uda się być może zebrać choć część potrzebnych pieniędzy.
Wielki koncert "Wybudźmy Patryka" odbędzie się w niedzielę na rynku w Szczebrzeszynie. Zacząć się ma o godz. 14. Zaplanowano sporo atrakcji, m.in. discopolowych zespołów Czadoman, Cliver, Motif, Milano i Veegas.
Więcej szczegółów programu na plakacie.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze