Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 15:10
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Nowe wydanie "Kroniki Tygodnia" gotowe! Sprawdźcie, o czym piszemy

Najnowszy numer "Kroniki Tygodnia" kupicie już jutro, we wtorek 26 września. Szukajcie go w punktach sprzedaży. Na stronie www.eprasa.pl gazeta dostępna jest w wersji elektronicznej. O czym piszemy w tym wydaniu?
Najnowszy numer "Kroniki Tygodnia" kupicie już jutro, we wtorek 26 września.
Najnowszy numer "Kroniki Tygodnia" kupicie już jutro, we wtorek 26 września.

>>> Marek Piekarczyk to człowiek wielu talentów – autor tekstów, kompozytor, wokalista legendarnej grupy TSA, osobowość telewizyjna i niekwestionowana legenda polskiej sceny rockowej. Ale przede wszystkim to wielki głos i wielka osobowości. 17 września gościł w gminie Tereszpol.

>>>Już wiadomo, że tegoroczne badania wykopaliskowe w gminie Tyszowce dostarczają nowej wiedzy na temat Grodów Czerwieńskich.

>>> Pod koniec ubiegłego tygodnia na parkingu przy ul. Ciesielczuka 2 w Hrubieszowie zainstalowano 21 separatorów. Mają one ograniczyć popisy miłośników brawurowej jazdy samochodami, „kręcenia bączków” i „palenia gumy”. A mieszkańcy pobliskiego Osiedla 3 Maja będą mogli wreszcie nocami spać spokojnie.

>>> Radna Barbara Serafin nie mieszka w gminie Trzeszczany ani nie figuruje tu na liście wyborców. Jeżeli w ciągu 30 dni Rada Gminy Trzeszczany nie podejmie stosownej uchwały, wojewoda lubelski wyda rozstrzygnięcie zastępcze w sprawie wygaśnięcia mandatu tej radnej.

>>> Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. W tym czasie przeprowadzono ponad 750 tys. egzaminów praktycznych i teoretycznych. Uroczyste obchody jubileuszu odbyły się 22 września w Zamościu.

>>> Na placu przed budynkiem Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu odbył się 20 września Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa.

>>> Za pół roku na lotnisku w Mokrem będziemy otwierać nowy pas startowy – zapowiedział w marcu przy podpisywaniu umów z wykonawcami starosta zamojski. Minęło pół roku i na lotnisku w Mokrem odbędzie się uroczyste przekazanie ogrodzonego i oświetlonego pasa startowego do użytkowania Aeroklubowi Ziemi Zamojskiej.

>>> Środa, 20 września – to nie był dobry dzień dla Mikołaja Grzędy. Pomocnik Gryfa Gmina Zamość pod koniec pucharowego meczu z Ładą 1945 Biłgoraj zagrał piłkę ręką na polu karnym, a efektem tego była „jedenastka”, którą Patryk Dorosz wykorzystał, doprowadzając do remisu. Natomiast w konkursie rzutów karnych M. Grzęda jako jedyny nie trafił do siatki „z wapna”, posyłając piłkę obok słupka. Spotkanie w Zawadzie zakończyło się remisem 1:1 (1:0) i porażką gospodarzy w karnych 3:5.

To nie wszystko. Jeszcze więcej ciekawych artykułów przeczytacie w wydaniu papierowym i e-wydaniu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Zagłosuj na bezszczelna konfederacje i Brauna dobrze wtedy Ci zrobi ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:30 Źródło komentarza: Sachajko wydał wszystko, Dąbrowskiej-Banaszek zostało najwięcej. A Romanowski? Sprawdziliśmy poselskie biura z regionu
Reklama
Reklama
Reklama