Krzysztof Ż. jest urzędnikiem w Starostwie Powiatowym w Lubartowie (województwo lubelskie) oraz miejskim radnym klubu PiS. W środę w godzinach pracy do urzędu starostwa została wezwana policja. Krzysztof Ż. został zatrzymany w związku z podejrzeniami o posiadanie narkotyków.
– Obecnie prowadzone są wobec niego dalsze czynności. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratora – informuje sierż. szt. Jagoda Stanicka, rzeczniczka KPP w Lubartowie.
Radny wpadł, bo jego współpracownicy i przełożeni zauważyli, że mężczyzna zachowuje się nietypowo. Policję wezwał przełożony.
Urzędnik został natychmiast zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych.
Krzysztof Ż. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany – około 160 gramów. Nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.
Mężczyźnie grozi też wyrzucenie z PiS.

![Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/21/sm-4x3-maraton-biblijny-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1776759377-0.jpg)
![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze